Powołania 4-5.11.2017

Powołania na 10. kolejkę rozgrywek II Ligi Okręgowej Młodzik D2. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Koziołka Poznań. Nasz kolejny przeciwnik jak na razie zajmuje 6 miejsce w tabeli, mając 10 punktów po 8 meczach (3 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki). Mecz rozegrany w niedzielę 5.11.2017 zostanie godzinie 10.00, zbiórka o godzinie 9.00 na Błoniach.

Powołani na mecz zostają : Oskar Banaszak, Igor Chęciek, Mateusz Kasprowicz, Kuba Loga, Bartek Marcinkowski, Borys Piętka, Krzysiu Plaszczak, Piotr Rozmiarek, Maciej Wiatr, Filip Wittmann, Mikołaj Alankiewicz, Adam Raczyński, Borys Chmielewski.

Kotwica II Kórnik rozegra 10. kolejkę z Polonią II Środa. Mecz w niedzielę 5.11.2017 o godzinie 11.30 na Błoniach. Zbiórka o godzinie 10.30. Zachęcamy zawodników do przyjazdu wcześniej i dopingu naszej pierwszej drużynie.

Powołani: Dawid Szymaniak, Kacper Bartkowiak,Mateusz Kramski, Dominik Nowicki, Bartek Susfał, Igor Zięta, Maks Trybus, Franek Suszka, Piotr Złoty, Maks Stepczyński, Andrzej Anioła, Marek Modrowski, Franek Mumot,Piotr i Rafał Kledzik, Michał Smoliński.

Wiadomości (utwórz nową)