Powołania na mecz z Avią Kamionki !! Oraz Turniej Żaków w Śremie !!

Uwaga rodzice i zawodnicy !
Powołania na mecz 1 w Kamionkach, zbiórka godzina 9.15 na Orliku w Kamionkach, mecz o godzinie 10.00.
Powołani:
Marcel Michalski, Dawid Poprawski, Jakub Szymkowiak, Bartosz Małecki, Krystian Grzona, Adam Suterski, Max Trybus, Marek Modrowski, Krzysztof i Piotr Włodarz.

Natomiast na mecz 2 w Kamionkach, zbiórka godzina 11.15 na Orliku w Kamionkach, mecz o godzinie 12.00.
Powołani:
Dawid Szymaniak, Filip Wittmann, Maciej Wiatr, Borys Piętka, Krzysiu Plaszczak, Filip Mendel, Kasprowicz Mateusz, Piotr Rozmiarek, Jakub Dopierała.

W przypadku problemów jakiś z powołaniami prosimy o pilny kontakt!!

Z kolei na Turniej Żaków w Śremie od godziny 9.00, wyjazd prawdopodobnie o godzinie 8.15 spod centrum OAZA, powołani są:
Bartosz Marcinkowski, Igor Chęciek, Cezary Wlazły, Karol Plaszczak, Michał Szczepaniak, Jeremiasz Michalak, Bartosz Koterba, Mateusz Kapusta, Borys Adamczyk. Więcej szczegółów dotyczących turnieju grupy żaków u Trenera Mikołaja na treningu !!

Wiadomości (utwórz nową)