Rozpoczęcie sezonu żaków !

W poprzednim tygodniu tj. 11 kwietnia 2015 roku, swoje pierwsze mecze w ramach rozgrywek kategorii żaków w sezonie 2014/2015 wiosna, rozegrali nasi podopieczni.

Pierwszy mecz: Kotwica Kórnik - Avia Kamionki 0:6 (0:3)
Absolutna dominacja fizyczna gości. Niestety kilku naszych debiutujących zawodników miało problem z odnalezieniem się na boisku.

Drugie spotkanie: Kotwica Kórnik - Warta Śrem 2:3 (1:2)
Świetny mecz w wykonaniu naszych piłkarzy, do zdobycia punktów zabrakło odrobiny szczęścia. Przyjezdnym w kilku sytuacjach pomogła poprzeczka i słupki. Bramki dla Kotwicy : Krzysiu Włodarz i Wojtek Osajda.

Trzeci mecz : Kotwica Kórnik - Wielkopolska II Komorniki 0 :1 (0:0)
Obie drużyny pomimo zmęczenia , ambitnie walczyły o zwycięstwo w ostatnim meczu turnieju. Niestety, nie mieliśmy siły, by odpowiedzieć na przepiękną, choć nieco szczęśliwą bramkę strzeloną przez zawodnika z Komornik.

Powiązana galeria:
Wiadomości (utwórz nową)